Matus.ee lehe haldaja ja omanik on Tallinna Matusebüroo OÜ  Tallinna Matusebüroo OÜ (registrikood 10404738) asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Paldiski mnt 68, 11911, telefon +372 517 2599 ja e-kiri info(ät)matus.ee, edaspidi nimetatud matus.ee.

Üld- ja tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

Käesolevad Tallinna Matusebüroo OÜ (edaspidi Müüja) e-poe üld- ja tellimistingimused (edaspidi nimetatud Tingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Ostja), kes kasutavad matus.ee e-poodi (edaspidi e-pood), tellivad e-poest kaupu ja teenuseid (edaspidi Kaup), sealhulgas sõlmides e-poest kauba ostmiseks ostu- müügilepingu (edaspidi Müügileping).

Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügilepingu tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

Tallinna Matusebüroo OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

2. Kaupade ostmine ja tellimuse vormistamine e-poes

E-poest on võimalik osta neid Kaupu, millel on nupp „Lisa korvi“. Kauba hind ja Kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne Kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.

2.1. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

Ostukorvis olevate Kaupade kogust võib muuta. E-poe ostutingimustega saab tutvuda ning nendega nõustumisel kinnitatakse seda, tehes märke („linnuke“) tingimuste ette.

Tellimuse kinnitamiseks tuleb Ostjal valida sobiv makseviis ning seejärel vajutada nupul „Esita tellimus“. Peale seda suunatakse Ostja valitud panga vahemoodulile, kus saab Ostja sooritada makse. Sisestada tuleb Ostja andmed ja vajutada nuppu “Edasi”. Järgnevalt ilmub Tellimuse kinnitamiseks ja ostu sooritamiseks vajalik lõplik makseviisi valik. Ostja saab valida makseviisi ning tasuda oma ostu eest. Tellimuse vormistamisel tuleb Ostjal olla tähelepanelik, sest sellest sõltub tellitud toodete kiire ja häireteta tarne.

Müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole. Tasumata tellimuse kinnitust Müüja poolt ei täideta.

2.2. Hinnainfo ja kaupade eest tasumine

E-poe valuuta on euro (€). Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kaupade hinnad võivad muutuda ette teatamata.

Müüja ei ole vastutav mistahes muude maksude või lõivude eest, mida Ostja suhtes võidakse rakendada ning mille suhtes jääb täielik vastutus Ostjale.

Kaupade eest on võimalik tasuda  internetipanga (Maksekeskus AS pangalinkide) kaudu, kuhu kuuluvad Swedbank, SEB, Luminor Pank, Coop Pank, LHV Pank ja Pocopay pangalingid.

Peale makse sooritamist saadab e-pood Ostjale Tellimuse kinnituse ning arve.

Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Müüja esindajatel puudub ligipääs vastavatele krüpteeritud andmetele.

2.3. Toodete tarne

Kauba tarneviis valitakse kassa lehel ostuprotsessi käigus. Kauba üleandmise täpne aeg lepitakse vajadusel kokku eelnevalt telefoni või emaili teel. Kaupa toimetatakse kohale tööpäevadel ajavahemikul kell 9.00 – 16.00. Nädalavahetustel toimub kauba tarne vastavalt kokkuleppele.

2.4. Taganemisõigus

Ostjal on õigus lepingust taganeda (toote kasutamisest loobuda) 14 kalendripäeva jooksul peale toote kättesaamisest.

Lepingust taganemiseks esitab Ostja taganemisavalduse. Taganemisavaldust on Ostjal võimalik esitada e-posti aadressile info(ät)matus.ee.

Juhul, kui Ostja on lepingust taganenud, tagastab matus.ee Ostjale tellimuse maksumuse 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Tagasimaksed tehakse Ostjale samale arvelduskontole, kust laekus raha tellimuse eest.

3. Andmete kaitse ja töötlemise põhimõtted

Müüja tagab Ostja andmete sh. isikuandmete kaitse ja kasutamise privaatsuspoliitika tingimuste kohaselt ette nähtud korras. Ostja kinnitab, et on tutvunud ja nõus privaatsuspoliitika tingimustega. Lähtudes kehtivatest õigusaktidest ja privaatsuspoliitika tingimustes sätestatust, on Müüjal, Ostja nõusolekuta, õigus töödelda andmeid (sealhulgas isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik e-poes kasutamiseks, Müügilepingu täitmiseks või Müügilepingu täitmise tagamiseks. Muuhulgas on eeltoodust tulenevalt Müüjal eraldiseisva nõusolekuta õigus: saata Ostjale e-poe teenuste kasutamisega seonduvaid teateid, sh. teateid, mille saatmine on e-poe kasutajate turvalisuse huvides; säilitada Ostjate paremaks teenindamiseks ja tehingute tõendamiseks e-poodi sisseloginud Ostja tellimuste andmed, sh mõistliku tähtaja jooksul ka nende tellimuste kohta, mida Ostja sessiooni käigus ei lõpetanud.

4. Vastutus

Ostja on ainuisikuliselt vastutav oma kasutajanime ja salasõna turvalisuse ning kasutamise eest, mis on vajalikud toote või teenuse kasutamiseks. Ostja kasutajatunnuse ja salasõna igakordset kasutamist tõlgendatakse kui Ostja poolt sisestatut ning Ostja on vastutav kõigi selle kasutajatunnuse alt tehtavate tegevuste eest.

Ostja kinnitab, et kasutab e-poest ostetud tooteid ja teenuseid enda täielikul vastutusel. Müüja ei vastuta e-poest ostetud toodete ja/või teenuste kasutamisel Ostjale või kolmandatele isikutele tekkinud mistahes kahjude eest.

5. Tingimuste kehtivus

Käesolevad e-poe tingimused on kehtivad alates 25.05.2020.

Ostuinfo

1. Tellimine

  • Valige e-poest tooted, mida soovite osta ning lisage need ostukorvi.
  • Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada. Samuti saab üle vaadata ka ostukorvi summad (vahesumma, maksud ja kogusumma).
  • Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage nupul “Mine maksma”.
  • Tellimuses tuleb täita kõik * (tärniga) tähistatud lahtrid. Kohustuslik on tutvumine privaatsuspoliitikaga ja müügitingimustega, millega ennem tellimuse eest tasumist nõustutakse. Kassa lehel tuleb valida ka sobiv makseviis.

2. Tasumine

Pärast tellimuse esitamist on võimalik tasuda tellimuse eest läbi Maksekeskus AS poolt pakutava pangalingi pangaülekande kaudu. Tellimuse kokkuvõte ja arve/kviitung edastatakse tellija e-mailile pärast tellimuse vormistamist.

3. Tarne

Kauba tarneviis valitakse kassa lehel ostuprotsessi käigus. Kauba üleandmise täpne aeg lepitakse vajadusel kokku eelnevalt telefoni või emaili teel. Kaupa toimetatakse kohale tööpäevadel ajavahemikul kell 9.00 – 16.00. Nädalavahetustel toimub kauba tarne vastavalt kokkuleppele.

4. Lisainfo

E-posti aadress: info(ät)matus.ee
Telefon: +372 517 2599

0