Meie kontorites nõustavad teid suurte kogemustega ja abivalmid töötajad. Tallinna Matusebüroo abiga saate kooskõlastada matused kalmistutega ning tellida Tallinna Krematooriumi teenuseid.

Pakume kõiki matustega seotud teenuseid alates lahkunu transpordist ja korrastamisest kuni kirstu sängitamiseni. Paldiski mnt 68C asuvas surnukambris on võimalik tellida kõiki lahkunu säilitamise ja korrastamisega seotud teenuseid. Samal aadressil asuvas kontoris on kohapeal  lai kirstude ja urnide valik. Valikus on ka temaatilised pärja- ja lilleseaded.  Pakume lahkunu transporti kirstus üle kogu Eesti, selleks on valikus spetsiaalsed ja esinduslikud matuseautod.

Hauamatus

Hauamatust on võimalik korraldada mitmel moel

  • Lihtsa kirstumatusena otse kalmistule, mille puhul saab hüvasti jätmise tseremoonia korraldada ka haual
  • Hüvasti jätmise tseremooniaga kabelis või kirikus peale mida sängitatakse kirst hauda kalmistul.

Hauamatust on võimalik korraldada nii ilmalikus kui ka vaimulikus vormis. Vaimulikud matused toimuvad tihti Kirikutes mistõttu on nende puhul kõigepealt konsulteerida vastava Kiriku esinadajaga, millal, kus ja mis tingimustel on matust korraldada võimalik.

 

Tuhastamismatus

Tuhastamise tseremooniat on võimalik korraldada mitmel viisil

  • Lahkunuga hüvasti jätmise tseremoonia kirstuga, peale mida toimub tuhastamine ja urn matekase hiljem.
  • Esmalt lahkunu tuhastamine ning seejärel urniga hüvasti jätmise tseremoonia kabelis või haual.

Tuha matmine ei ole kohustuslik.

Tuhastamine toimub Pärnamäe kalmistul asuvas Tallinna Krematooriumis. Pärnamäel asuva Krematooriumi kabelis saab läbi viia nii ilmalikke kui vaimulikke matusetalitusi.

Tuhastamisele eelnev teenistus või tseremoonia võib toimuda ka kalmistult väljaspool asuvas kirikus, kabelis või muus sobivas kohas Tallinnas või kaugemal.

 

Matuste eelleping

Meie matusebüroos on võimalik sõlmida eelleping tulevikus toimuvate matuste korraldamiseks. Välja valitud teenused osutame tulevikus, vastavalt lepingu sõlmimise hetkel kehtestatud hindadele. Täpsema info saamiseks palume kontakteerida telefonil +372 506 9644 või info@matus.ee. Loe täpsemalt siit.

Rahvusvaheline transport

Aitame lahkunut transportimisega välismaalt koju või tagasi kodumale. Loe lähemalt siit.

0